Пейнтбол у Львові, пейнтбол Львів Клуб Хантер 

Facebook Twitter Gplus YouTube

Дитячий пейнтбол

Дитячий пейнтбол – це безпечна гра із спеціальним устаткуванням. Для Ваших малюків ця прекрасна можливість отримати заряд бадьорості та радості гри з друзями, відкрити лідерські якості і відчути себе стратегом в командній грі. Граючи в пейнтбол, вони ховаються, за деревами, ведуть прицільний бій за укриттями або з вишки. У активних іграх нашого клубу Хантер, треба докласти не лише фізичні зусилля, але і розумові здібності. Ваші діти отримають нові емоції і навички.

Пейнтбол або лазертаг – це відмінний спосіб відірвати сучасних дітей від комп’ютера, планшета або соціальних мереж, подарувати їм активні вихідні на свіжому повітрі з великою кількістю радості й позитиву.

Безпека в нашому активному клубі Хантер понад усе!

Ігрові майданчики обгороджені захисною сіткою, перевірені і підготовлені для дитячого відпочинку; Надійні і перевірені кріплення конструкцій, вишок і укриттів; Пейнтбольні маркери полегшені і підготовлені для дитячої гри;

Клуб активного відпочинку «Хантер» краще місце для сімейного відпочинку.

Зона активного відпочинку відрізняється різноманітністю не лише для дітей, але і супроводжуючих їх батьків та друзів. 

Для спокійного відпочинку в нашому клубі вас порадує природа, свіже повітря, альтанки з мангалами і шампурами, кафе із спеціальним дитячим меню і знижкою для наших клієнтів, відмінна музика. Тому доки діти відпочивають Ви можете насолоджуватися тихим відпочинком на природі.

Поради з підготовки до гри в пейнтбол.

  • Візьміть з собою зручне взуття;
  • Краще всього з собою узяти запасну майку та шкарпетки;
  • Можна узяти з собою бутерброди або іншу їжу, яку можна розігріти при необхідності;
  • Чай, кава і вода є в клубі.