Пейнтбол у Львові, пейнтбол Львів Клуб Хантер 

Facebook Twitter Gplus YouTube

Лазертаг

Лазертаг Львів,лазертаг у Львові.

Гра Лазертаг дуже схожа на більш відому Пейнтбол за одним лише винятком – учасники стріляють один в одного не кульками з фарбою, а лазерними проміннями. У зв’язку з цим, в Лазертаг немає травм, бруду і практично повністю виключені елементи нечесної гри. Гравцям видаються бластери і датчик влучень у вигляді пов’язки на голову. Опціонально ми пропонуємо орендувати камуфльований костюм.

Дізнатися більше про гру Лазертаг

Лазертаг у великому приміщенні
Гра проводиться в одному із спеціально обладнаних під Лазертаг залів. Площа гри від 800 кв. метрів. Для великих груп ми надаємо кілька залів.Також ми можемо приїхати на вашу локацію,чи в офіс.

          Ціна на Лазертаг

   Будні Дні                       Вихідні Дні

0.30 год. – 100 грн.      – 120 грн.
1 год. – 160 грн.             – 180 грн.
2 год. – 220 грн.            – 250 грн.
3 год. – 320 грн.            – 350 грн.

Лазертаг в малому приміщенні
Спеціальна пропозиція для невеликих груп до 10 осіб. Спробуйте гру Лазертаг в невеликому залі (500 кв. Метрів) за дуже вигідною ціною! Лазертаг у Львові та області.

Лазертаг на вулиці.
Ми проводимо виїзні гри на одному з наших полігонів або в будь-якому іншому місці по-вашому бажанню. Мінімальна група для проведення гри – 6-30 осіб.
Що входить у вартість?
Устаткування для гри: бластери, датчики на голову;
Базове сценарне обладнання: контрольні точки, аптечки;
Інструктор на весь час гри.
Лазертаг у Львові. Лазертаг для дітей.Гра абсолютно безпечна і підходить для дітей будь-якого віку. З групою завжди присутній інструктор, який стежить за дотриманням техніки безпеки. Для дітей лазертаг це відмінний спосіб відсвяткувати день народження і здивувати друзів!
Дізнатися більше про лазертаг для дітей, та сценарний Лазертаг.
Унікальний майданчик для лазертагу у Львові. У будь-який час року незалежно від погоди в нашому приміщенні можна грати в Лазертаг. Битви будуть проходити у великих ігрових залах загальною площею 6000 кв. метрів. Зали розташовані на декількох рівнях висоти і об’єднані у великий лабіринт. Залежно від кількості учасників вам буде запропонована як вся територія, так і окрема зона з декількох залів,різноманітність сценаріїв. Ви можете вибрати один із стандартних сценаріїв гри або ми можемо індивідуально розробити сценарій спеціально під Вас. Зі стандартних доступні наступні варіанти: команда на команду, штурм бази, захоплення прапора та утримання контрольних точок на карті. Також ви можете замовити гру з залученням додаткових персонажів: виживання серед зомбі, полювання на приведення і порятунок заручників. В цьому випадку загримовані актори гратимуть роль додаткових персонажів (зомбі, заручників або привидів), а гравці отримають ударні дози адреналіну.