Пейнтбол у Львові, пейнтбол Львів Клуб Хантер 

Facebook Twitter Gplus YouTube

Новини

Пейнтбол Львів виник у ролі синтезу трьох джерел – традиції,  та необхідного обладнання.
Що до традиції, то це народна американська дитяча гра «Захопи прапор», в чомусь схожа на наших «козаків-розбійників». Дві команди в міському або лісовому ландшафті намагаються захопити розставлені по полю
прапори супротивника і уберегти свої. Грі цієї як мінімум років сто, а якщо покопатися – то й більше, бо ж у всі часи і у всіх країнах хлопчаки грали в ті чи інші«військові»ігри.Другим за старшинством компонентом є пейнтбольне спорядження.Пейнтбол у Львові Перші кулі з масляною фарбою були створені компанією Nelson Paint Company ще в середині 1960-х років, тоді вони використовувалися для маркування дерев чи худоби. В кінці 60х з’явився і перший маркер для стрільби кульками – Nelspot 007, що випускався замовлення компанії Nelson відомими виробниками пневматики Crossman і Daisy. Працював він від стандартного 12-граммовго балончика з вуглекислотою, в обойму входило 10 кульокІ тільки потім, у 1977-му, прийшла ідея. Два приятеля, брокер Чарльз Гейнс і письменник Хейс Ноел, обговорюючи нещодавно прочитану книгу, прийшли до думки про створення «гри на виживання».
Пейнтбол активний відпочинок львів – Цю думку вони обмірковували і обговорювали зі своїм третім товаришем, Бобом Гернсі, сперечаючись про те, що допомагає людині вижити – тренування або інстинкт. У суперечках минуло кілька років, поки Бобу не показали в сільськогосподарському каталозі маркер Nelspot. При першому ж погляді він зрозумів, що це добра штука для такої гри. У травні 1981 року були написані перші правила, маркер випробуваний на добровольці (сина Чарльза Гейнса) і розіслані запрошення – ще дев’ятьом друзям-приятелям, серед яких були люди різних професій і різного життєвого досвіду.Активний відпочинок у львові Один із запрошених служив у В’єтнамі у військовій розвідці, інший був колишнім боксером, третій – лісником, ще кілька людей були завзятими мисливцями-любителями, були й суто міські жителі, в тому числі кілька журналістів.

Пейнтбол Львів (від англійського Paintball – кулька з фарбою) – командна спортивно-технічна гра з використанням пневматичних маркерів, що стріляють крихкими желатиновими кульками, наповнених водо-розчинної фарбою. У ході 10-15мінутной гри дві команди, що стартують з баз в протилежних кінцях поля, прагнуть захопити прапор, що знаходиться в центрі поля і поставити його на стартовій базі противника, вразивши при цьому найбільше число гравців супротивника. Поразкою вважаються наявність на гравцеві або його спорядженні плями фарби розміром більше п’ятирубльової монети, вихід за межу поля або видалення суддею за порушення правил.З метою безпеки всі, хто на полі (гравці і судді) зобов’язані носити маски, що захищають обличчя і голову, всі маркери регулюються таким чином, щоб швидкість вильоту кульки не перевищувала безпечної, на полі під час гри присутні судді, що стежать за дотриманням правил. Для додаткового захисту можливе використання стьобаних жилетів, рукавичок, наколінники і налокітники.В якості поля для гри використовується лісова або відкрита площадка із природними або штучними укриттями для гравців. Стартові і бази розмічаються яскравою стрічкою.Переваги пейнтболу.Пейнтбол не вимагає спеціальної фізичної підготовки і базується на простих і зрозумілих правилах, тому брати участь у ній може будь-яка людина, допущений до занять фізкультурою за станом здоров’я.Ігри відбуваються на свіжому повітрі і пов’язані з активним руховим навантаженням, причому відсутня необхідність поділу гравців по вагових або вікових категоріях.