Пейнтбол у Львові, пейнтбол Львів Клуб Хантер 

Facebook Twitter Gplus YouTube

Квест

 

Квест для дітей та дорослих віком від 8років  “Місія нездійсненасценарій Квест (англ. quest) – це пригодницька гра, в якій гравці розгадують різні головоломки і виконують завдання за певний час. “Місія нездійснена” гравцям належить пройти 22 завдання з використанням, електроніки, хімічних реакцій, радіо хвиль, а також завдання на пошук і моторику. Квест це відмінний варіант для проведення Дня Народження, корпоратива, або дитячого свята.”Комплект реквізиту” від активного клубу “Хантер” – це новий різновид так званих “квестів у реальності”, в який гравці повинні виконати ряд завдань, наприклад знешкодити бомбу, або розгадати код за певний час. Для цього потрібен – інтелект і кмітливість, адже не просто розгадати усі шифри, знайти підказки. Вміст самого квеста дозволяє створити приголомшливу ігрову атмосферу і отримати усе задоволення від проходження квеста на будь-який території Львова та області.
Перевага квесту в реальності? Окрім того, що квест – це ефективний спосіб розвантаження, він дає можливість не лише змінити обстановку, але і занурює в захоплюючий сюжет. Це як стати головним героєм комп’ютерної гри або фільму. Важливо, що, гравці розвивають логіку і уяву. Для когось квест може стати азартною грою, для інших – перевірка інтелектуальних можливостей.
В силу дефіциту часу для вирішення логічних завдань, гравці вчаться працювати в команді (немає часу ображатися і сперечатися). Участь в таких іграх розвиває лідерські якості у дитини, при цьому допомагає проявити особовий потенціал. Ще одна перевага, особливо для батьків – це безпека.
Квест проходить під контролем ведучого, а в самій грі немає дій, які б могли завдати шкоди учасникам. На що ще хотілося звернути увагу: гравці беруть участь 90 хвилин, за час буде пройдений шлях, від старту до фінішу. Його вистачає для того, щоб спробувати ще раз виконання завдання, якщо не змогли це зробити з першого разу. А по закінченню не виникає почуття, щось не вийшло. У квесті не існує програвших, а є тільки переможці, це виключає можливість появи “неприємного осаду”. Особливо тим людям, для яких перемога – це сенс життя. Чим квест “Місія нездійснима” відрізняється від квест кімнат?
Перше що приходить в голову ця кількість учасників. Якщо в квест кімнаті діє обмеження – 4-6 людини, то в цьому проекті гравців може бути 10-14. Як відомо дитячє свято замовляють для 7-12 учасників. Наступне – портативність. Цей квест може проводиться на будь-яких локаціях в приміщенні або на вулиці. Дуже зручно для тих, хто хоче відмітити свято у будинку або на дачі.

Ціни на сценарій Квест “Місія нездійснена

Будні Дні на одну Людину. – 120 грн.                      

Вихідні Дні на одну Людину.– 150 грн.

Ціна за межами області  обговорюються.